UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 12178112
nr 1217 8112
Bordsur
1800-tal, nyrokoko. Höjd: 16,5
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:40:20
19/11 13:37:50